Özgür Zihinler, İlke'li Çocuklar...
Ücretsiz Kargo, Koşulsuz İade, Güvenli Ödeme

Kodlama Eğitimi

Çocuklarımıza 23 Nisan Hediyesi!

Eğitimlerden önce kayıt yaptırdıysanız sertifikanızı indirmek için tıklayınız.

6-11 Yaş Arası Çocuklara Özel Ücretsiz Sertifikalı Kodlama Eğitimi 

Kodlama ile ilgilenen, merak eden ve fikir sahibi olmak isteyen Okul Öncesi ve İlkokul Öğretmenlerimizle, Velilerimizi de bu eğitimleri izlemeye davet ediyoruz. Fakat bu eğitimimizde ücretsiz sertifikalarımız sadece çocuklarımıza özeldir.

Eğitimler için Scratch Jr programı kullanılmaktadır. Programı eğitimden önce tablet, telefon yada bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. (Tercihen bilgisayara kurmanızı öneririz.)

21. Yüzyıl çocukları teknolojik eserlerle dolu bir dünyada doğdular ve teknolojisiz yaşamanın ne olduğu hakkında bir fikre sahip değiller. Peki, çocuklarımızı, içine doğdukları yeni dünyanın dili ile tanıştırmaya hazır mısınız?

Bu eğitim sayesinde çocuklarımız; karşılaştıkları zorluklara alternatif çözüm yolları bulabilmeleri için hangi adımları atmaları gerektiğini; algoritmik keşifle, belirli bir disiplin ve mantıksal bir sırayla problem çözebilmeyi keşfedecekler.

Eğitimlerimiz Küçük Mühendisler Atölyesi Youtube Kanalı üzerinden aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde canlı olarak gerçekleştirilmiştir. Siz de çocuğunuzun; geleceğin dili olan kodlama ile tanışmasını istiyorsanız bu ücretsiz etkinliğimizi kaçırmayın!

TARİHLER ve İÇERİK:

@ilke.cocuk & @kucuk_muhendisler_atolyesi

Eğitimlerimize Soru Gönderin

Çocuklara yönelik kodlama ile ilgili sorularınızı Küçük Müdendisler Atölyesi instagram hesabındaki eğitim duyurusu gönderilerinin herhangi birinin altına yorum olarak paylaşırsanız, sorular içerisinden derleme yapılıp eğitimler esnasında yanıtlanacaktır.

İlginize teşekkür ederiz.