Özgür Zihinler, İlke'li Çocuklar...
Ücretsiz Kargo, Koşulsuz İade, Güvenli Ödeme

Kodlama Eğitimi 9+ Yaş

9’dan 99’a tüm Gençlerimize 19 Mayıs ve Bayram Hediyesi!

9+ Yaş Ücretsiz ve Sertifikalı Kodlama Eğitimi

Eğitimler öncesi başvurunuz varsa Sertifikanızı indirmek için tıklayınız.

Kodlama ile ilgilenen, merak eden ve fikir sahibi olmak isteyen Öğretmenlerimizi,  Velilerimizi ve Öğrencilerimizi, kısacası herkesi bu eğitimleri izlemeye davet ediyoruz.

Eğitimler için Scratch programı kullanılacaktır. Programı eğitimden önce tablet, telefon yada bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. (Tercihen bilgisayara kurmanızı öneririz.)

21. Yüzyıl çocukları teknolojik eserlerle dolu bir dünyada doğdular ve teknolojisiz yaşamanın ne olduğu hakkında bir fikre sahip değiller. Peki, çocuklarımızı, içine doğdukları yeni dünyanın dili ile tanıştırmaya hazır mısınız?

Bu eğitim sayesinde çocuklarımız; karşılaştıkları zorluklara alternatif çözüm yolları bulabilmeleri için hangi adımları atmaları gerektiğini; algoritmik keşifle, belirli bir disiplin ve mantıksal bir sırayla problem çözebilmeyi keşfedecekler.

Eğitimlerimiz Küçük Mühendisler Atölyesi Youtube Kanalı üzerinden aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde canlı olarak gerçekleştirilmiştir. Siz de çocuğunuzun; geleceğin dili olan kodlama ile tanışmasını istiyorsanız bu ücretsiz etkinliğimizi kaçırmayın!

TARİHLER ve İÇERİK:

Eğitimlerimize aşağıdaki formu kullanarak bir kez başvuru yapmanız yeterlidir. Ücretsiz Eğitim Sertifikaları ile ilgili açıklama; eğitimlerimizin hepsinin tamamlanmasının ardından 3 gün içerisinde Instagram hesaplarımız üzerinden yapılacaktır.

@ilke.cocuk & @kucuk_muhendisler_atolyesi

Eğitimlerimize Soru Gönderin

Çocuklara yönelik kodlama ile ilgili sorularınızı Küçük Müdendisler Atölyesi instagram hesabındaki eğitim duyurusu gönderilerinin herhangi birinin altına yorum olarak paylaşırsanız, sorular içerisinden derleme yapılıp eğitimler esnasında yanıtlanacaktır.

İlginize teşekkür ederiz.